KONST / Litografier / Färglitografi 14929025
nr 1492 9025
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Signerad, daterad 82, ej numrerad. Färglitografi, bildmått: 37x28 cm, yttermått inklusive ram: 52x42 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 26 september 2022
kl 20:15:12
26/9 17:26:41